הצטרפו לתוכנית ההכשרה להורים טריים

איך לטפל בתינוק (ובעצמכם)

כאילו זו לא הפעם הראשונה?

הכירו את התכנית להכשרת הורים טריים
הידע המקיף והעדכני ביותר לטיפול בתינוק שלכם
ובעצמכם ביותר מ- 100 הדרכות ווידאו קצרות, מעשיות ועדכניות
בהנחיית רופאים, אחיות ומומחים מובילים.

הכירו את התכנית להכשרת הורים טריים
הידע המקיף והעדכני ביותר לטיפול בתינוק שלכם ובעצמכם ביותר מ- 100 הדרכות ווידאו קצרות, מעשיות ועדכניות בהנחיית רופאים, אחיות ומומחים מובילים.

רוצה לקבל פרטים נוספים
על התכנית הכשרה להורים?

אז איך הופכים להורים מדהימים, שיודעים מה הם עושים?

כדי לאפשר לכם לגדל את התינוק שלכם בביטחון ולתת לו את כל מה שהוא צריך, איגדנו ב – BaLaOlam את מיטב המומחים לטיפול בתינוק ויצרנו את “לטפל בתינוק כאילו זו לא הפעם הראשונה”: תכנית דיגיטלית להכשרה הורית הכוללת מעל ל – 100 הדרכות מצולמות. ההדרכות מתייחסות לכל ההיבטים התינוק שלכם בצורה נכונה ובטוחה, ולא פחות חשוב: להיבטים שיאפשרו לכם לדאוג לעצמכם ולזוגיות שלכם.

עולם המדע והרפואה משתנה ללא הרף, ועמו משתנים כל הזמן המחקרים, הפתרונות וההמלצות לגידול התינוק. לכן גם ספרים בתחום ההורות, מקיפים ככל שיהיו, עלולים להיות לא עדכניים. וזה עוד לפני שהזכרנו את עומס המידע האינטרנטי שבמקרים רבים אינו מבוסס, ועלול לגרום במקרה קלים לבלגאן אבל לעיתים לנזק.

מה תלמדו בתוכנית ההכשרה?

התוכנית להכשרה הורית תצייד אתכם בכל המידע החשוב,
מידע שיאפשר לכם להיות בשליטה ולקבל את ההחלטות הנכונות
לצורך טיפול בתינוק ובעצמכם, כולל:

איזה פעולות צריך לבצע כדי לחזק אותך אמא, כדי שתוכלי לדאוג לעצמך ולתינוק שלך? משכב לידה, תרגילים לחיזוק הגוף, תכנון ארוחות ועוד

בדיקות וחיסונים, הכנת הבית לבואו של התינוק, תחילת ההנקה ועוד.

איך מרימים את התינוק ומונעים טלטול, רחצה וניקוי, מדידת חום, האכלה נכונה בבקבוק, הרגעה מגזים ומעצירות, הוצאת גרעפס, פליטות ועוד.

טכניקות הרגעה, עיטוף נכון, הקשר שבין הנקה / תזונה, שינה ופעילות ועוד.

איזה מעקבים חשוב לבצע ומה משמעותם? מה מצפה לכם בביקור הראשון בטיפת חלב? מה בודק רופא התפתחות?

כלים שאפשרו לך אמא לחזור לעצמך, התמודדות עם תופעות מנטליות כגון דכאון אחרי לידה ואובדן העצמאות. חיזוק הגוף באמצעות תרגילים שונים, פעולות לשיקום וחיזוק לאחר לידה, חזרה לעבודה ועוד.

איך חוזרים לאינטימיות ומדברים על התחושות? איך מטפלים בכאבים בזמן קיום יחסים? מה אפשר לחלוק מהמטלות, איך משלבים הנקה עם הזוגיות.

איך מתמודדים עם השינויים הרבים שעוברים על התינוק שלכם בשנה הראשונה? אבני דרך בהתפתחות וגדילה, קפיצות גדילה, חיזוק הרגליים לקראת זחילה, עידוד שכיבה על הבטן, עיסוי תינוקות, תזונה בשנה הראשונה, כלים התפתחותיים ועוד.

איך מתמודדים עם כל בעיית שינה? מהי כמות שעות השינה המומלצת לפי גיל, ביסוס הרגלי שינה בריאים, איך מתמודדים עם יקיצות מרובות במהלך השינה, מהם השלבים של תהליך השינה, איך יוצרים סדר יום ועוד.

הכירו את המומחים שידריכו אתכם

כל המומחים שתפגשו בהדרכות המצולמות מנוסים וכבר ראו הכל. הם יעסקו בכל ההיבטים הכי חשובים לטיפול בתינוק ובעצמכם.

נבחרת המומחים של בא לעולם

עדי קורנגולד חיון, מייסדת חברת "בא לעולם"

בעברה עבדה כאחות וכמנהלת תחנה לבריאות המשפחה (טיפת חלב) ומרפאה ראשונית של שירותי בריאות כללית. בהמשך, עבדה כיועצת הנקה בבית חולים האוניברסיטאי על שם שיבא תל השומר במחלקות יילודים, פגייה וטיפול נמרץ יילודים, יחידת מעבר, יולדות, נשים ומלונית.
בנוסף, עדי יועצת שינה מוסמכת, מרצה בקורס לאחיות בבית הספר האוניברסיטאי על שם הנרייטה סאלד באיכילוב, ובוחנת אחיות, יועצות הנקה ויועצות שינה במרכז מסר לרישוי מקצועות הרפואה ופרה-רפואה. עדי משמשת גם כיועצת חיצונית לחברות בינלאומיות כמו AVENT ו- AMEDA.
במרוצת השנים הבינה עדי, בעזרת הניסיון שצברה בביקורי בית רבים, שרק מענה מקיף למגוון תחומי ההיריון, הלידה וגידול הילד יאפשר להורים הטריים להתנהל בצורה נכונה ובטוחה. כך נולדה חברת “בא לעולם”, שבמרוצת השנים מאגדת עוד ועוד מומחים המספקים מענה מקיף לכל צרכי ההורה הטרי, במסגרת מגוון הדרכות ותוכניות דיגיטליות. 
עדי נשואה לקרלוס ואמא ל-3 ילדים. בהדרכות השונות תדבר עדי על ההיבטים הרבים של הטיפול היומיומי בתינוק: הלבשה, החלפת חיתול, בטיחות בבית, הנקה טובה, שינת התינוקות ועוד.

ד"ר נעם דומניץ, רופא נשים

רופא מומחה במיילדות, גניקולוגיה ופוריות ביחידת הפוריות וההפריה החוץ-גופית בביה”ח בילינסון. בוגר ביה”ס לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, סיים סטאז’ בהצטיינות בבית החולים בילינסון. התמחה באגף לרפואת נשים בבית חולים ע”ש שיבא בתל השומר.
מתמחה בפוריות ובהפריה חוץ גופית, בדגש על השפעת מחלות גנטיות שונות על פוריות הגבר והאישה וכן בתחום שימור פוריות על רקע רפואי לחולות סרטן ומחלות גנטיות הפוגעות בפוריות.
ד”ר דומניץ נחשב למומחה בתחום מחלת ה-X השביר (Fragile X) בארץ ובעולם, מאמריו פורסמו בכתבי עת רפואיים מובילים ומחקרים שביצע הוצגו בכנסים מקצועיים רבים בארץ ובעולם.
מקבל מטופלות במסגרת קופ”ח כללית לנושאי גינקולוגיה כללית, פוריות ומעקבי הריון.
ד”ר דומניץ דובר 7 שפות ואב לילדה. בהדרכות, ד”ר דומיניץ יתמקד בגוף האם, בשינויים שהוא עובר, בבדיקות שכדאי לעבור, ביחסי מין ובריפוי הגוף לאחר הלידה.

ד"ר נעם דומניץ רופא נשים גניקולוג
ד"ר סליי רופא ילדים מומחה גסטרו

ד"ר מרדכי סליי, רופא ילדים

מומחה ברפואת ילדים ובגסטרו ילדים, רופא בכיר בהדסה עין כרם ורופא מומחה גסטרו ילדים בקופת חולים מאוחדת. התמחה ברפואת ילדים בהדסה עין כרם ובגסטרו ילדים (תזונה ועיכול) באלברטה, קנדה.
תחומי ההתמחות שלו כוללים מחלות כבד בילדים ואנדוסקופיות מורכבות בילדים. בנוסף, הוא מנהל את מרפאת אלרגיה למזון בילדים בהדסה עין כרם, מרפאה רב תחומית הכוללת גסטרואנטרולוג, אלרגולוג ותזונאית. מעניק בין היתר שירותי ייעוץ און ליין.
ד”ר סליי משמש כיועץ חיצוני מקצועי לחברות תרופות, מרצה באוניברסיטה העברית, נכלל ברשימת הרופאים הטובים ביותר של 2019 מטעם מגזין “פורבס” וזכה בפרס רופא מצטיין מטעם האוניברסיטה העברית 2020.
ד”ר סליי נשוי לנעמה ואבא ל-4 ילדים.
בהדרכות ד”ר סליי מדבר על בדיקות שהיילוד עובר מיד לאחר הלידה, תופעות שקורות, ומצבים שכיחים שקשורים בעיקר למערכת העיכול. 

ד"ר עמית הס - רופא ילדים

מומחה ברפואת ילדים ילדים ורפואה דחופה ילדים. למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. התמחה ברפואת ילדים בבית החולים איכילוב בתל אביב. התמחות על ברפואה דחופה ילדים בבית החולים לילדים בווסטמיד, סידני, אוסטרליה. כיום ד”ר הס הינו רופא בכיר במחלקה לרפואה דחופה בהדסה עין כרם. בעל מינוי אקדמי בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית.
מאמין בהתערבות רפואית מינימלית ככל האפשר בחייהם של הילדים, ללא בדיקות או טיפולים מיותרים, אך באותה נשימה, מתוקף מומחיותו, יודע היטב לזהות מתי הילד זקוק לעזרה והתערבות.
ד”ר הס הוא אבא ל-2.
בהדרכות, ד”ר הס מדבר על כל מני מצבים רפואיים. מתי כדאי לגשת לרופא ומתי המצב לרוב תקין. כמו כן, ידריך אתכם בסרטונים של החייאה, תמרון היימליך בבליעת גוף זר ועוד. 

ד"ר עמית הס רופא ילדים מומחה רפואת חירום ילדים
ד"ר דניאל שינהר רופא ילדים מומחה כירורגית ילדים

ד"ר דניאל שינהר - כירורגיית ילדים

משנת 1999 משמש כרופא בכיר במחלקת כירורגית ילדים בתל השומר ומזה 3 שנים מנהל את המחלקה. ד”ר שינהר הינו גם מוהל רפואי ומתמחה בתיקוני ברית מילה במקרים שבהם יש צורך בתיקון קוסמטי. מנתח ילדים מגיל פגות ועד גיל 18 במגוון תחומים, לרבות תיקוני מומים מולדים ומחלות מעי שונות.
ד”ר שינהר הינו בוגר אוניברסיטת ת”א. התמחה בבית חולים סורוקה ולאחר סיום ההתמחות עבד 3 שנים בבית חולים דנה, איכילוב. עבר תקופת השתלמות בבית חולים GREAT ORMOND בלונדון.
מנתח בכל בתי החולים הפרטיים כולל אסותא רמת החייל, הרצליה מדיקל סנטר, מרכז רפואי מדיקה, בית חולים רפאל בקריית עתידים, ובעל מרפאה פרטית ברמת אביב.
ד”ר שינהר נשוי ואב ל-3 בנים.
בהדרכות, ד”ר שינהר מסביר בפירוט על מצבים הדורשים התייעצות ואף לעיתים התערבות כירורגית כמו אשך טמיר, ריפלוקס, בקע טבורי וכמובן על לשון קשורה, ברית מילה ועוד.

ד"ר אביגדור קנר - עבודה סוציאלית בתחום המעבר להורות

בעל תואר דוקטור (PhD) לעבודה סוציאלית בתחום המעבר להורות מאוניברסיטת בן גוריון, ובעל תואר שני (MA) בגישור ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת תל אביב. ד”ר קנר הינו חבר צוות מרכז “אבא” של נעמת ועיריית תל אביב – מרכז ליווי, הדרכה וייעוץ לאבות המעוניינים בהכוונה וייעוץ במגוון סוגיות הוריות.
ד”ר קנר פיתח תוכנית התערבות אינטרנטית לתמיכה באבות חדשים בשלב המעבר לאבהות והינו חוקר בתחום הגבריות מרצה ומנחה קבוצות של אבות בשלב המעבר לאבהות. מומחה ליישוב סכסוכים ובניית הסכמות בין הורים בסוגיות הוריות וזוגיות, במסגרת ניסיונו כמגשר מומחה בעל עשור של ניסיון. בעלים ושותף במשרד “גישור וליווי הורי לגירושין” יחד עם טלי פייר משה.
בהדרכות ד”ר קנר מתמקד בהיבטים הנפשיים של אבא במעבר להורות, בקשיים מהצד של אבא, כמו גם בחלוקת הנטל, חיזוק ושימור הזוגיות ועוד.

ד"ר אביגדור קנר ד"ר לעבודה סוציאלית בתחום המעבר להורות

אלינה רופין, תזונאית Bs.C

תזונאית Bs.C, בוגרת אוניברסיטת תל אביב במדעי המדינה ובוגרת אוניברסיטת אריאל בתזונה. מדריכת כושר מוסמכת. אלינה מומחית לטיפול ומניעה של סוכרת במהלך הריון ולאחר לידה ולחזרה למשקל תקין לאחר לידה.
מטפלת בהשמנה, בתסמונת המטאבולית (השמנה בטנית, יתר לחץ דם, ערכי שומנים וסוכר בדם לא תקינים ומשקל עודף). מטפלת בבעיות בכבד שומני ובעיות אנדוקריניות כמו שחלות פוליציסטיות וסוכרת ע”י תזונה מותאמת אישית.
בעלת ניסיון רב בתזונה דלת פחמימות ובדיאטה קטוגנית – הזוכה בעולם הרפואה להתייחסות בתור התזונה המיטבית למניעה ולטיפול מחלות המאה ה-21.
אלינה מנהלת מרפאה בריאטרית ומקבלת מטופלים במרפאה של קופ”ח מכבי, בקליניקה פרטית ומנחה סדנאות וייעוצים און ליין.
אלינה אמא ל- 2.
במסגרת ההדרכות של אלינה נלמד בין היתר על תזונה נכונה לאחר הלידה, על השינויים בטעם וריח והשפעתם כמו גם על תזונה של תינוקות בשנה הראשונה ועוד.

אלינה רופין תזונאית קלינית

דניאל דרי שלום, מאמנת כושר

מאמנת כושר, מדריכת פילאטיס וזומבה ובעלת סטודיו Queen D לנשים בחדרה. מתמחה בעבודה עם נשים, בדגש על נשים בהריון ולאחר לידה. דניאל מסייעת לאישה לחיות בשלום עם הגוף שלה, ולחזק אותו תוך הקשבה לשינויים שחלים בו במהלך תקופת ההיריון ולאחר הלידה.
דניאל נשואה ואמא ל-1.
במסגרת ההדרכות של דניאל נלמד איך לחזק את הגוף לאור השינויים הפיזיולוגיים לאחר הלידה ולפניה. מתי ואיך ניתן לחזור לכושר סביב הלידה ועוד.

טלי פייר משה - מגשרת ומדריכת הורים

מגשרת ומדריכת הורים מעל לשני עשורים. מרצה במסגרות להכשרת צוותים חינוכיים. מתנדבת מעל לעשור בקו ייעוץ להורים, ומאמינה שהורות היא ריצה למרחקים ארוכים. מומחית בליווי הורים לזוגיות מיטבית, בדגש על המעבר להורות וליצירת ברית הורים. בעלת תואר שני בחינוך.
טלי נשואה והיא אמא לחמישה ילדים.

בהדרכות טלי מתמקדת בחלוקה ובשותפות בין שני בני הזוג גם בנושאים שלא תמיד ניראים שניתנים לחלוקה.

למה דווקא תכנית ההכשרה של באלעולם?

התכנית הכי מקיפה

אספנו את כל המומחים הכי מנוסים שיש להם את המידע הכי רלוונטי והכי מעודכן לפי בדיקות, מחקרים ושינויים רפואיים ומדעיים

הדרכות מובנות בגובה העיניים

במקום להסתפק באיורים דו-ממדיים, צפו בהדרכות המצולמות של באלעולם, שוילוו אתכם צעד אחר צעד לטיפול נכון בתינוק שלכם ובעצמכם

מידע זמין 24-7

יש לכם זמן דווקא ב-1 בלילה?
מחכים בתור ורוצים לצפות בהדרכה? ההדרכות שלנו זמינות לכם בכל מקום, ממחשב או מהנייד

ההשקעה שלכם
בעצמכם ובתינוק שלכם:

1,400 ₪

ועכשיו ב-50% לכבוד החג:
700 ₪ בלבד!
(ניתן לפרוס ל-12 תשלומים)

רוצים להיות הורים שמוכנים להכל?

הורים מדברים על התכנית

הילה אמא של אליה מדברת על התכנית

ורד אמא של ריי מדברת על  התכנית

קמי אמא של אדל מדברת על התכנית

הורים ממליצים על התכנית

הילה אמא של אליה מדברת על התכנית

ורד אמא של ריי מדברת על  התכנית

קמי אמא של אדל מדברת על התכנית

רוצים להיות הורים שמוכנים להכל?

אודות חברת BaLaOlam

חברת BaLaOlam
 
הוקמה ע”י עדי קורנגולד חיון, אחות מוסמכת, יועצת הנקה מורשית ויועצת שינה, המנחה בתכניות להכשרת אחיות טיפת חלב, יועצות הנקה ויועצות שינה. בעברה שימשה עדי כאחות ומנהלת תחנת טיפת חלב וכיועצת הנקה. במרוצת השנים, המפגש עם הורים מבולבלים וחסרי אונים הוביל אותה להבנה שכדי להעניק להם את המענה הטוב ביותר, צריך לכסות את תחומי ההיריון, הלידה וגידול התינוקות עוד לפני שהם קורים כדי להגיע לדבר עצמו מוכנים.
תובנה זו הובילה להקמת BaLaOlam, שמספקת לכם ההורים הטריים את המענה המקיף והעדכני ביותר בכל ההיבטים החשובים הקשורים להבאת התינוק לעולם ולגידולו. לשם כך איגדנו במקום אחד את כל מה שצריך כדי להיות הורים מעולים ומעודכנים, משלבי ההיריון והלידה ועד גידול התינוק שלכם. כדי להפוך להורים מדהימים, יצרנו תכניות הכשרה הורית שיובילו אתכם צעד אחר צעד במסע ההורי, עם כל מה שיגרום לכם לתפקד בביטחון ובהצלחה. המעטפת ההורית שיצרנו מבוססת על קשת רחבה של מומחים מובילים שיאפשרו לכם לדאוג לתינוק (ולעצמכם), מתקופת ההיריון והלידה ועד ההיבטים החשובים התינוק שלכם.

תודתנו על שיתוף הפעולה המיוחד נתונה ל:

מרכז רפואי הדסה לוגו
שיבא תל השומר לוגו
מסר המרכז הארצי לסימולציה רפואית לוגו
שירותי בריאות כללית לוגו

תודתנו על שיתוף הפעולה המיוחד נתונה ל:

מרכז רפואי הדסה לוגו
שיבא תל השומר לוגו
מסר המרכז הארצי לסימולציה רפואית לוגו
שירותי בריאות כללית לוגו
עגלת הקניות0
There are no products in the cart!
המשך קניות
0
דילוג לתוכן